Kdo je Arbol Capital

Rodinný investiční holding Martina Havrdy, Václava Audese a jejich nejbližších přátel

V různých oborech podnikání působíme od roku 1991 a máme rozsáhle zkušeností s řízením úspěšných rodinných firem v oblasti farmaceutické výroby a distribuce,  telekomunikací, vývoje SW a IT, nemovitostí a poskytováním špičkových odborných služeb. 

Arbol Real Estate

Vytváříme místa s příběhem

Ke všem našim projektům přistupujeme tak, abychom v nich sami chtěli bydlet. Vytváříme funční řešení  s respektem k okolní přírodě, historii a tradici a potřebám dané lokality a důrazem na maximální užitnou hodnotu pro naše klienty.

ARBOL ADVISORY

Sdílíme know-how s rodinnými firmami

Vlastní zkušenosti, omyly a úspěchy při budování úspěšných rodinných firem sdílíme s našimi klienty. Spolu vytváříme plán firemní či kapitálové restrukturalizace, nastavení řídících procesů, reportingu a mezigeneračních přeměn.

Investiční strategie

Investujeme pouze do projektů, ve kterých jsme schopni nabídnout přidanou hodnotu

Zajímají nás projekty v ranné fázi vývoje se zajímavým produktem, růstovým potenciálem a motivovaným managementem, se kterým sdílíme naše vlastní podnikatelské zkušenosti s řízením rostoucích firem a realizací vhodných exitových scénářů.

Naše hodnoty

Firemní filosofie

Naše týmy se vždy podílí na každodenním řízení společností v oblasti financí, práva, logistiky, mezinárodního obchodu a controllingu. Jednotlivé projekty se musí vzájemně doplňovat a vytvářet tak vnitroskupinové synergie.

Realitní investice

Trvalé & rekreační bydlení

Konsolidace vlastnictví

Komerční prostory & Logistika

Realitní strategie

Technologie & Výroba

e-Mobilita

Letectví & doprava

SW development

Informační technologie

 

Čistá energie

Vodní elektrárny

Fotovoltaika

Systémy řízení

Úložiště energií

Strategické poradenství

Podnikové restrukturalizace

Strategický rozvoj a M&A

Finanční restrukturalizace

Fund raising

 

 

Náš tým

Pracujeme spolu již mnoho let, máme za sebou celou řadu dokončených projektů a dohromady disponujeme dlouholetou zkušeností v oblasti práva, finanční analýzy, managementu a strategického rozvoje firem.

Realitní projekty

Máte rádi vůni dřeva? My ano. Představujeme Vám naše projekty, na které jsme náležitě pyšní.

Arbol Real Estate je nedílnou součástí našeho investičního holdingu Arbol Capital.

Soustředíme se na výstavbu horských apartmánových domů. Nasloucháme geniu loci každého místa, které kombinujeme s vlastními zkušenostmi s horským bydlením a vytváříme funkční řešení v respektu k okolní přírodě a v kontextu dané lokality.

Momentálně vám představujeme dva naše projekty a to Bydlení v Krkonoších, kde se jedná o výstavbu 147 bytů v podhůří Krkonoš a druhý projekt Rokytna resort. Zde se jedná o tři apartmánové domy nacházející se v klidném prostředí Huťského potoka v srdci Krkonoš. 

Modrá laguna

Voda základ života

Očkový topol

Ocelové podnoží ve tvaru "Z"

Umění odlišnosti

Důmyslné propojení průmyslového designu a přírody

Naše projekty rádi obohacujeme o unikátní díla, která vytvoří pocit jediněčnosti každého objektu. Úzce spolupracujeme s naším architektem Marcem Maiem a dlouholetým kolegou Alexandrem Holubem. Jejich rukopis je zcela osobitý a v jejich tvorbě pravděpodobně nenajdete dvě stejná díla. Vyrábět něco podruhé je pro nás všechny neuspopkojivé. Neustále se rozhlíží okolo sebe a do svého archivu ukládají, co by se dalo netradičně použít. Stejně tak naše společná touha objevovat a poznávat nám umožňuje používat nejmodernější technologie a materiály.

Více kreativních designů na lexani.cz

Partneři Arbol Capital

Dlouhodobě spolupracujeme s partnery, kteří jsou výjímeční ve svých oborech a poskytují vynikající služby svým klientům.